Život v obrazech

27. června 2011 v 15:38 | Katerria |  Svět kolem
Hned pro začátek bych vás chtěla informovat, že televizní program nestuduji, nevysedávám na gauči a jediný seriál, který jsem kdy sledovala bylo Znamení koně, a to jen díky tomu, že jsme měli do školy napsat recenzi na něco, co tehdy dávali. (A asi pět minut Tisíce a jedné noci, protože jsem to - v domácím úkolu, jak jinak - chtěla pořádně ztdrbat.)

Seriály (a všeobecně vše, co běží v televizi) slouží lidstvu především k relaxaci. Nerozvíjí fantazii, povzbuzují hlad a chutě k jídlu, vyjma snímků o zdravé výživě a aerobiku ani nepodněcují k pohybu a v drtivé většině případů naopak navozují spáněk.

Seriály byly vyvinuty pro obohacení života - paradoxně někteří lidé našli jeho smysl právě v nich. Neříkám, že odsuzuji všechny lidi, kteří se mají třeba jen jeden seriá a ten sledují - vůbec nic proti tomu nemám. Pouze nechápu ty, co už to přehánějí. Svět je o něčem jiném. Život každého z nás je mnohem originálnější, skutečnější než ten v seriálu; existuje spousta jiných věcí, které můžeme dělat... (A někteří jen celé dny sedí a civí na bednu...)

Fajn, každý má svůj názor. Nikoho nechci urazit a uznávám, že některé seriály jsou docela fajn.
A jestli toto ujasnění někomu nestačí, zabijte mě prosím šetrně...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Byakko Byakko | Web | 27. června 2011 v 15:54 | Reagovat

Myslím, že s tebou souhlasím! Mám sice lásku k filmům, ráda je sleduji i tvořím... Ale čeho je moc, toho je příliš...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama